026455285
1 / 4
2 / 4
3 / 4
4 / 4

سقف کاذب


برای داشتن یک سقف کاذب بهداشتی- ضد آب- ضد الکتریسیته ساکن، سفید، قابل شستشو از راه دور می توانید از پوشش های پلی یوپان استفاده نمایید. دیوار این سقف های کاذب از زیر و بر روی تیرریزی های خود سوله انجام می گیرد. بنابراین شما هزینه زیرسازی و اسکلت برای سقف کاذب خود نخواهید پرداخت.

بیشتر بدانید

 

سایبان اداری


ادارات، سازمان ها و حتی کارخانجات برای افزایش طول عمر خودروها خصوصاً در قسمتهای بدنه- لاستیک و داشبورد و نیز جهت افزایش رضایتمندی کارکنان، اقدام به ساخت سایبان برای پارک خودروها می کنند.

 

سایبان خانه


اگر قصد ایجاد سایبان در حیاط منزل یا باغ و ویلای خود دارید حتماً با کارشناسان خلاق شرکت سبک سبک تماس بگیرید. سایبان منزل شما قطعاً فقط یک سایبان نخواهد بود. یک المان معماری زیبا خواهید داشت. پس از اجرای سایبان از زیبایی آن به وجد خواهید آمد.

 

کیوسک و کانکس


طراحی کانکس هایی با کاربردهای خاص یکی از تخصص های شرکت سبک سبک است. شروع کانکس سازی شرکت سبک سبک از زلزله ی دلخراش بم شروع شد که با ۹۰نیروی متخصص سایت امام علی(ع) شهربم شروع به کانکس سازی کردیم.

 

دیوار کرکره ای


دیوارهای کرکره ای سازه هایی هستند که برای جلوگیری از اشراف و دید ناخواسته طراحی شده اند. این سازه ها تا ارتفاع ۲۵متر نیز ساخته شده اند.  هم اکنون «شرکت سبک سبک» رکورددار ساخت بزرگترین دیوارهای کرکره ای در ایران است.